projektpraca.eu

Pracownik myjni samochodowej

Folwark Samochodowy Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 września 2020
  • Ważna do: 03 października 2020

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- Mycie samochodów osobowych i dostawczych.

- Odkurzanie i czyszczenie wnętrz samochodów.

- Zapewnienie najwyższej jakości świadczony usług.

- Odpowiedzialność za powierzone mienie, oraz porządek na stanowisku pracy.

- Inne zadania polecone przez przełożonego.

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku.

- Docelowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym.

- Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Wymagania

Wymagania:

- Prawo jazdy kategorii B -warunek konieczny.

- Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.

- Dbałość o wysoka jakość wykonywanej pracy.

- Umiejętność pracy pod presją czasu.

- Punktualność.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Folwark Samochodowy Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. tzw RODO.