projektpraca.eu

Pracownik magazynu

Kleen-Tex Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 września 2021
  • Ważna do: 30 października 2021

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie poszukuje osób do pracy na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim:

  • Przyjmowanie wyrobów gotowych na stan magazynu
  • Pomoc w rozładunku i załadunku wyrobów gotowych
  • Pakowanie palet i paczek
  • Przygotowanie wyrobów gotowych do wysyłki
  • Obsługa komputera

Oferujemy :

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Rozwój kariery poprzez profesjonalne szkolenia
  • Bardzo dobre zaplecze socjalne

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy jako magazynier mile widziane
  • Uprawnienia na wózki widłowe