projektpraca.eu

Pracownik magazynu

Vipro Group Sp. z o.o. Sp. k.
  • Dodano: 19 lutego 2021
  • Ważna do: 05 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Firma Vipro Group z siedzibą w Kielcach zatrudni osoby do pracy na magazynie. Praca jednozmianowa w godzinach od 08:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat.

Do obowiązków należy:

- kompletowanie zamówień, przygotowanie towarów do wysyłki

- realizacja wysyłek,

- roznoszenie dostaw po magazynie

- wydawanie towarów

- przyjęcia towarów

- przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych

Wymagania

Gotowość do przyuczenia, zaangażowanie, dokładność, chęć do pracy i nauki, Umiejętność pracy w zespole. Prawo jazdy kat. B. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Praca od poniedziałku do piątku godz : 8.00- 16.00 zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV wraz z dopiskiem: MAGAZYN