projektpraca.eu

Pracownik magazynu 1/2 etatu

Adecco
  • Dodano: 26 marca 2019
  • Ważna do: 26 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie całego kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr. 364.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko pracownika magazynu.

Zadania:

- przenoszenie paczek kurierskich na terenie magazynu

- stosowanie się do obowiązujących przepisów bhp

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na 1/2 etatu

- prace od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-19:00

- możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych nadgodzin

Wymagania

-sprawność fizyczna

-chęci do pracy

CV należy przesyłać poprzez link aplikacyjny zamieszczony poniżej