projektpraca.eu

Pracownik lombardu

Loombard Kielce
  • Dodano: 11 stycznia 2017
  • Ważna do: 18 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukuje pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. W branży usług finansowych istniejemy od ponad 15 lat, zrzeszamy już ponad 700 lombardów w Polsce. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w naszym nowym punkcie na terenie Kielc. Oferujemy: - umowę o pracę - system szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania się kreatywnością Zakres obowiązków: - obsługa klienta - wycena wartości przedmiotów - skup towarów - sprzedaż stacjonarna i internetowa - obsługa prostego i intuicyjnego programu Od przyszłych pracowników oczekujemy: - chęci do pracy - wykształcenia przynajmniej średniego - dyspozycyjności - zaangażowania w rozwój firmy - pewności siebie - inteligencji i samodzielności w działaniu - kultury osobistej - pozytywnego nastawienia

Wymagania

Poszukuje pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. W branży usług finansowych istniejemy od ponad 15 lat, zrzeszamy już ponad 600 lombardów w Polsce. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w naszym nowym punkcie na terenie Zielonej Góry. Oferujemy: - umowę o pracę - system szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania się kreatywnością Zakres obowiązków: - obsługa klienta - wycena wartości przedmiotów - skup towarów - sprzedaż stacjonarna i internetowa - obsługa prostego i intuicyjnego programu Od przyszłych pracowników oczekujemy: - chęci do pracy - wykształcenia przynajmniej średniego - dyspozycyjności - zaangażowania w rozwój firmy - pewności siebie - inteligencji i samodzielności w działaniu - kultury osobistej - pozytywnego nastawienia Nie szukam pracowników sezonowych. Interesuje mnie współpraca na przynajmniej 12 miesięcy. Przed rozpoczęciem pracy oferujemy profesjonalne szkolenie w pełni przygotowujące do pracy w lombardzie. CV ze zdjęciem proszę przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie.