projektpraca.eu

Pracownik linii produkcyjnej

SEVEN SP.Z.O.O SP. KOMANDYTOWA
  • Dodano: 18 października 2021
  • Ważna do: 01 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika linii produkcyjnej do pracy w Kielcach:

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego.

Płacę otrzymasz zawsze na czas

- Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Pracę w młodym, pozytywnym zespole,

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Wymagania

Wymagania:

obsługa i nadzór produkcji,

mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

kontrola poprawności procesów i ich prawidłową organizację,

chęć zdobycia doświadczenia zawodowego i pozostania z nami na dłużej

rozumienie specyfiki pracy na produkcji

przestrzeganie norm bezpieczeństwa

wykazywanie się inicjatywą i konsekwencją w działaniu

staranność i koncentracja na osiągnięciu zamierzonego celu

dbanie o czystość i stan techniczny obsługiwanych urządzeń produkcyjnych

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferty prosimy składać na poniższy adres mailowy:

a.brasinska@seven7.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".