projektpraca.eu

Pracownik / kierownik sklepu internetowego

Labello Sp. z o.o.
  • Dodano: 05 grudnia 2019
  • Ważna do: 05 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Zarządzanie sprzedażą w sklepie internetowym. Praca w miejscowości Piekoszów 5km od granicy Kielc.

Szukamy tylko i wyłącznie kogoś z dużym doświadczeniem w branży ecommerce, najlepiej z aktywną obsługą zamówień przez Baselinker

Poszukujemy do naszego zespołu osoby z doświadczeniem w kompleksowym zrządzaniu sklepem internetowym / sprzedażą na allegro (sprzedaż na kilku kanałach, obsługa po-sprzedażowa, analiza sprzedaży, analiza konkurencji)

Dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy w programach graficznych (tworzenie ulotek, bannerów, grafik reklamowych, tworzenie i obróbka zdjęć)

Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności, ok. 4000-5000zł brutto po okresie próbnym, umowa o pracę - w przypadku doświadczenia i umiejętności w sprzedaży na Amazonie (FBA FBM) pensja minimum 5000 brutto po okresie próbnym + premia od obrotów.

Będziesz kolejną osobą w zespole, w przypadku dużego doświadczenia bedziesz zarządzał zespołem. Nie będzie tak, że wszystko będzie tylko i wyłącznie na Twojej głowie, ale oczekujemy też dużej samodzielności po wdrożeniu