projektpraca.eu

Pracownik gospodarczy z obsługą wózka widłowego

Lubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A.
  • Dodano: 05 grudnia 2022
  • Ważna do: 19 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Lubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A. do nowego oddziału w Kielcach na ul. Mielczarskiego 35 poszukuje energicznych osób do pracy na pełny etat na stanowisko:

Zadania:

  • prace fizyczne związane z gospodarką odpadami przemysłowymi na terenie zakładu NSK Kielce (dawna ISKRA)
  • załadunek, rozładunek, transport odpadów na terenie zakładu
  • prace porządkowe
  • obsługa wózków samojezdnych (UDT)
  • wsparcie produkcji

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • pracę 3-zmianową
  • stabilne warunki zatrudnienia na podst. umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wymagania

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność
  • uprawnienia na wózki widłowe (UDT)