projektpraca.eu

Pracownik działu sprzedaży i rozwoju sieci partnerskiej

SQTR sp. z o.o - Przedłużona Ochrona Serwisowa EasyProtect?
  • Dodano: 10 lipca 2019
  • Ważna do: 10 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Biuro Handlowe w Kielcach poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko Pracownika Działu Sprzedaży i Obsługi Sieci Partnerskiej / Opiekuna Handlowego marki EasyProtect Przedłużona Ochrona Serwisowa - praca stacjonarna.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
? bieżąca obsługa obecnych Partnerów Handlowych
? aktywne pozyskiwanie punktów partnerskich EasyProtect z przypisanej branży na terenie całego kraju
? szkolenia sprzedażowe i produktowe oraz budowanie długofalowych relacji z działem handlowym podległych jednostek partnerskich
? współudział w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki
? realizacja założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy
? bieżąca analiza sprzedaży i przygotowywanie ofert handlowych

Oferujemy:

? stabilne zatrudnienie w firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem klientów
? wsparcie z zakresu rozwoju sieci sprzedaży,
? pracę w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija
? dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy
? atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedażowych obsługiwanej sieci partnerskiej
? rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń

Wymagania

? mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
? umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych
? wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
? umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientem na różnych szczeblach w organizacji
? samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy