projektpraca.eu

Pracownik działu marketingu

XL-TAPE-INTERNATIONAL SP. Z O.O. W KIELCACH
  • Dodano: 23 listopada 2021
  • Ważna do: 07 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Producent taśm malarskich marki Blue Dolphin Tapes oraz wałków z serii 330 poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • retusz zdjęć oraz ilustracji;
  •  projektowanie materiałów graficznych na potrzeby e-commerce itp.;
  • monitorowanie, raportowanie i ewaluacja przeprowadzanych działań,
  • wykonywanie czynności związanych z tworzeniem stron internetowych.

Wymagania

  • praktyczna znajomość programów graficznych klasy Photoshop, Photopaint;
  • umiejętność pracy w CorelDRAW;
  • umiejętność wykonywania zdjęć ? packshot?ów;
  • znajomość pakietu Office;
  • samodzielność, własna inicjatywa, kreatywność;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska WordPress.

OFERUJEMY:

  • zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
  • niezbędne narzędzia potrzebne do pracy,
  • praca pon.-pt. jednozmianowa.

Osoby starające się o prace prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem

wraz z zamieszczona klauzulą dotycząca wyrażenia zgody na przetwarzanie danych

osobowych dla celów rekrutacji.