projektpraca.eu

Pracownik działu logistyki

Dafi Pro S.A.
  • Dodano: 19 listopada 2019
  • Ważna do: 19 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny za:

  • kontrolowanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • prawidłowe przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów,
  • bieżące kontrolowanie terminowości dostaw oraz planowanie wysyłek,
  • współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zamówień i zleceń transportowych,
  • przygotowywanie dokumentów dostaw i sprawdzanie ich kompletności oraz poprawności,
  • współpraca z magazynami powiązanymi,
  • udział w inwentaryzacjach,
  • dbanie i utrzymywanie porządku w magazynie,
  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

Jeżeli posiadasz:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie,
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT oraz doświadczenie w ich obsłudze,
  • jesteś dokładny, uczciwy, odpowiedzialny,

Oferujemy Ci:

  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisku
  • Stanowisko w rozwijającej się, międzynarodowej firmie;
  • Zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów;
  • Pracę w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i wkładu pracy
  • Umowę o pracę na pełny etat za pośrednictwem agencji pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15, 8-16
  • miejsce pracy Bilcza

Aplikując na to stanowisko potwierdzasz zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

Proszę o zamieszczenie zgody na potrzeby aktualnej rekrutacji

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Dafi Pro S.A. z siedzibą w Bilczy. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku dobrowolnej zgody ? także w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. W zakresie danych przetwarzanych na podstawie zgody lub na podstawie umowy przysługuje Panu/Pani także prawo do przenoszenia danych. Ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się kontaktować pod adresem: rodo@formaster.com. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji można uzyskać pod adresem http://formaster.com/klauzula-informacyjna-dla-dafi-pro/

Zgoda na potrzeby aktualnej rekrutacji

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dafi Pro S.A. danych osobowych zawartych w moim CV w zakresie wykraczającym poza art. 221 Kodeksu pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Zgoda do celów przyszłych rekrutacji-dobrowolnie

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zgadzam się na przetwarzanie przez Dafi Pro S.A. danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji.