projektpraca.eu

Pracownik działu Kadry i Płace

Szukamy osoby która posiada doświadczenie na stanowisku kadry i płace Nasze wymagania : - znajomość prawa pracy -znajomość programu Płatnik , portal PUE ZUS , - skrupulatność i samodzielność w korygowaniu własnych błędów , - wykształceni
  • Dodano: 20 września 2022
  • Ważna do: 04 października 2022

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby która posiada doświadczenie na stanowisku kadry i płace

Wymagania

- znajomość prawa pracy

-znajomość programu Płatnik , portal PUE ZUS ,

- skrupulatność i samodzielność w korygowaniu własnych błędów ,

- wykształcenie najlepiej kierunkowe

Zakres obowiązków :

-bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników

- rozliczanie czasu pracy

-obsługa płacowa pracowników

-przygotowanie list płac oraz rachunków do zleceń ,

- sporządzanie deklaracji ubezpieczeniowych

-przygotowanie dokumentów do ZUS-u

-prowadzenie akt osobowych

- wystawianie zaświadczeń

- aktualizacje danych w systemie kadrowo -płacowym

Oferujemy :

- wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe

-stabilne zatrudnienie

-możliwość rozwoju zawodowego

- bardzo przyjazny zespół współpracowników

Dodatkowym atutem będzie: - znajomość programów Gratyfikant GT , Subiekt GT , Rachmistrz GT - gotowość do założenia firmy

CV prosimy przesyłać na adres e-mail biuro@biurorachunkowe.kielce.pl