projektpraca.eu

Pracownik Działu Informatyczno-marketingowego

P.H. "MAM" Sp. z o.o.
  • Dodano: 11 sierpnia 2022
  • Ważna do: 04 września 2022

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Nowiny k/Kielc

Godziny pracy: 8.00 - 16.00

Twój zakres obowiązków

- Współpraca w zakresie realizacji strategii marketingowej

- Współpraca w zakresie przygotowywania materiałów informacyjnych i reklamowych

- Współpraca w zakresie wdrażania zewnętrznej i wewnętrznej polityki informacyjnej firmy

- Realizacja lokalnych działań marketingowych i komunikacyjnych

- Obsługa kanałów informacyjnych

- Współpraca z grafikiem

- Współpraca z programistą

- Pomoc techniczna w siedzibie firmy oraz jej oddziałach

- Obsługa sklepu internetowego

- Obsługa programu lojalnościowego

Wymagania

Nasze wymagania

- Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

- Dyspozycyjność

- Umiejętność zarządzania projektami

- Znajomość najnowszych trendów w dziedzinie marketingu i digital marketingu

- Podstawowa znajomość sieci TCP/IP

- Znajomość obsługi i konfiguracji urządzeń peryferyjnych

- Znajomość HTML

- Zatrudnimy również osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności

To oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia

- Możliwość korzystania z karnetów sportowych

- Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach

- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Przyjazną atmosferę pracy

- Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności