projektpraca.eu

Pracownik do kontroli jakości

Chemar Armatura Sp. z o.o.
  • Dodano: 02 czerwca 2020
  • Ważna do: 15 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • nadzór i sporządzanie dokumentacji jakościowej,
  • kontrola dostaw materiałów, towarów, jakości usług podwykonawców i tworzonych przy tym zapisów,
  • nadzór nad stosowaniem właściwego sprzętu kontrolno-pomiarowego,
  • prowadzenie i nadzorowanie badań nieniszczących materiałów, części i wyrobów,
  • prowadzenie całości zagadnień dotyczących postępowań reklamacyjnych,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,po okresie próbnym,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Poszukujemy osób, które posiadają:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
  • mile widziane posiadanie certyfikatu kompetencji w metodzie VT -2, PT - 2, MT -2.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rwawrzenczyk@armatura-chemar.pl w terminie do 15.06.2020r. W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego.

Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.