projektpraca.eu

Pracownik centrum obsługi klienta

UTI.PL
  • Dodano: 31 lipca 2019
  • Ważna do: 31 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

UTI.PL - świadczymy szeroką gamę usług: od rejestracji domen i ich utrzymanie, po realizacje nowoczesnych stron internetowych i ich promocję w sieci. Jesteśmy największą firmą hostingową w województwie świętokrzyskim. Działamy na rynku już od ponad 18 lat i posiadamy 20 tysięcy zadowolonych klientów.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik Centrum Obsługi Klienta

Zadania na stanowisku:

? obsługa posprzedażowa, przygotowanie Klienta do realizacji usług
? przyjmowanie i realizacja zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych
? aktualizacja i uzupełnianie danych do systemu,
? współpraca z działem handlowym,
? dbanie o wysoką jakość obsługi klienta.

Wymagania

Wymagania:
? doświadczenie w obsłudze klienta - warunek konieczny,
? wysoka kultura osobista, dobra dykcja, zdolności interpersonalne,

? umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

? ambicja, konsekwencja w dążeniu do celu,
? sprawne poruszanie się w Internecie,
? dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, e-mail).

Oferujemy:

? pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00,

? premie oraz dodatki stażowe,
? profesjonalne wewnętrzne szkolenia oraz wsparcie merytoryczne,
? pracę w doświadczonym zespole,
? możliwość rozwoju zawodowego.

CV proszę przesyłać na adres: olga.brzozowska@uti.com.pl z dopiskiem COK

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.