projektpraca.eu

Pracownik centrum obsługi klienta

UTI.PL
  • Dodano: 11 lutego 2019
  • Ważna do: 11 marca 2019

Opis stanowiska pracy

UTI.PL - świadczymy szeroką gamę usług: od rejestracji domen i ich utrzymanie, po realizacje nowoczesnych stron internetowych i ich promocję w sieci.
Jesteśmy największą firmą hostingową w województwie świętokrzyskim.
Działamy na rynku już od ponad 18 lat i posiadamy 20 tysięcy zadowolonych klientów.

 Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik Centrum Obsługi Klienta

Zadania na stanowisku:

- obsługa posprzedażowa, przygotowanie Klienta do realizacji usług
- przyjmowanie i realizacja zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych
- aktualizacja i uzupełnianie danych do systemu,
- współpraca z działem handlowym,
- dbanie o wysoką jakość obsługi klienta.

Wymagania

- doświadczenie w obsłudze klienta,
- wysoka kultura osobista i dobra dykcja,
- sprawne poruszanie się w Internecie,
- dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, e-mail),
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Oferujemy:

- pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00
- profesjonalne wewnętrzne szkolenia oraz wsparcie merytoryczne,
- pracę w doświadczonym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje proszę wysyłać na adres mailowy: olga.mucha@uti.com.pl z dopiskiem: Pracownik Centrum Obsługi Klienta

Kontakt z pracodawcą

505100228

Adres e-mail

olga.mucha@uti.com.pl