projektpraca.eu

Pracownik Centrum Obsługi Klienta UTI.PL- Młodszy Technik

UTI.PL
  • Dodano: 25 października 2021
  • Ważna do: 08 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Jeżeli zależy Ci na stałej pracy i chcesz pracować w młodym, zgranym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, a przy tym jesteś osobą gotową na nowe wyzwania i cenisz sobie komfort pracy- nie czekaj i dołącz do naszego zespołu !

Dowiedz się więcej na naszej stronie: uti.pl

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa infolinii Centrum Obsługi Klienta oraz przyjmowanie i rozdzielanie zgłoszeń mailowych - wdrożenie do pracy poprzez stanowisko I Linii w Centrum Obsługi Klienta
  • Obsługa zgłoszeń mailowych Klientów dot. zagadnień technicznych związanych z usługami internetowymi
  • Wykonywanie połączeń do Klientów w ramach wsparcia technicznego
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta
  • Uzupełnianie danych w systemie
  • Współpraca z administratorami serwera
  • Współpraca z działem handlowym

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu usług internetowych: domena, hosting, certyfikat SSL
  • Zainteresowanie branżą IT i nowinkami technicznymi
  • Chęć rozwoju
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz swoboda wypowiedzi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Optymistyczne nastawienie do pracy oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących oraz działania pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Dodatki kompetencyjne i stażowe
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń oraz pełne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • Siedziba firmy mieści się w Kieleckim Parku Technologicznym, co daje Ci duży komfort pracy i bardzo dobre połączenie komunikacyjne
  • Spotkania integracyjne
  • Benefity pozapłacowe
  • Sala relaksu, a w niej między innymi tenis stołowy, piłkarzyki
  • I najważniejsze! Świetną atmosferę, której mogą pozazdrościć nam inne firmy!

Wyślij aplikację już dziś i odwiedź nas w biurze! Porozmawiamy o Twoich możliwościach pracy w UTI.PL Czekamy na Ciebie!

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."