projektpraca.eu

Pracownik Centrum Obsługi Klienta UTI.PL- Młodszy Technik

UTI.PL
  • Dodano: 20 września 2021
  • Ważna do: 04 października 2021

Opis stanowiska pracy

Jeżeli zależy Ci na stałej pracy i chcesz pracować w młodym, zgranym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, a przy tym jesteś osobą gotową na nowe wyzwania i cenisz sobie komfort pracy- nie czekaj i dołącz do naszego zespołu !

Co nas wyróżnia?

Firma UTI.PL skupia ponad 20 tysięcy zadowolonych klientów w całej Polsce. Produkowane przez nas usługi charakteryzują się największą jakością i o połowę niższą ceną w porównaniu z innymi firmami. Nasi pracownicy stale doskonalą swoje umiejętności i mają realną możliwość awansu. Wyróżniamy się innowacyjną organizacją, kompleksowym podejściem oraz sposobem budowania relacji z Klientem.

Dowiedz się więcej na naszej stronie: https://uti.pl/

Twój zakres obowiązków:

Obsługa infolinii Centrum Obsługi Klienta oraz przyjmowanie i rozdzielanie zgłoszeń mailowych - wdrożenie do pracy poprzez stanowisko I Linii w Centrum Obsługi Klienta

Obsługa zgłoszeń mailowych Klientów dot. zagadnień technicznych związanych z usługami internetowymi

Wykonywanie połączeń do Klientów w ramach wsparcia technicznego

Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta

Uzupełnianie danych w systemie

Współpraca z administratorami serwera

Współpraca z działem handlowym

Nasze wymagania:

Podstawowa wiedza techniczna z zakresu usług internetowych: domena, hosting, certyfikat SSL

Zainteresowanie branżą IT i nowinkami technicznymi

Chęć rozwoju

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz swoboda wypowiedzi

Umiejętność pracy w zespole

Optymistyczne nastawienie do pracy oraz wysoka kultura osobista

Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących oraz działania pod presją czasu

Dobra organizacja pracy

Doświadczenie w obsłudze klienta

Takie dajemy możliwości rozwoju:

Czas na rozwój Twoich pomysłów

Szkolenia zewnętrzne

Treningi umiejętności miękkich

Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

Wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełen etat po miesięcznym okresie próbnym

Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Dodatki kompetencyjne i stażowe

Pakiet profesjonalnych szkoleń oraz pełne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy

Siedziba firmy mieści się w Kieleckim Parku Technologicznym, co daje Ci duży komfort pracy i bardzo dobre połączenie komunikacyjne

Spotkania integracyjne

Nieograniczony dostęp do kawy z naszego firmowego ekspresu oraz słodkie przekąski

Sala relaksu, a w niej między innymi tenis stołowy, piłkarzyki

I najważniejsze! Świetną atmosferę, której mogą pozazdrościć nam inne firmy!

Etapy rekrutacji:

Krok 1 Przesłanie aplikacji

Krok 2 Analiza CV

Krok 3 Spotkanie Rekrutacyjne

Krok 4 Witamy w UTI.PL

Wyślij aplikację już dziś i odwiedź nas w biurze! Porozmawiamy o Twoich możliwościach pracy w UTI.PL Czekamy na Ciebie!

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."