projektpraca.eu

Pracownik budowlany - wykończeniówka

Evolution Home Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 września 2020
  • Ważna do: 09 października 2020

Opis stanowiska pracy

Firma Evolution Home zatrudni pracownika do pracy w wykończeniówce. Realizacje wykonywane najczęściej na terenie Kielc i okolic.

Zakres usług remontowych i wykończenia wnętrz, które oferujemy:

  • poprowadzenie wszelkich instalacji,
  • tynkowanie, szpachlowanie i wygładzanie ścian,
  • wykonywanie tynków ozdobnych,
  • montaż sufitów podwieszanych, szpachlowanie, szlifowanie płyt,
  • budowa ścianek działowych,
  • ocieplanie ścian i poddaszy,
  • adaptacje poddaszy,
  • montaż płyt gips-kartonowych,
  • prace w łazience: montowanie brodzika, wanny, przymiarki ceramiki sanitarnej,
  • gruntowanie,
  • układanie i fugowanie płytek,
  • malowanie ścian i sufitów,
  • układanie podłóg,
  • cyklinowanie,
  • montaż drzwi i listew przypodłogowych,
  • montaż zabudowy kuchennej i AGD, mebli do zabudowy, osprzętu elektrycznego, lamp i karniszy,
  • prace dekoracyjne.

Praca od zaraz na bardzo atrakcyjnych warunkach. Umowa zlecenie lub o pracę.

Praca w godzinach 8-16, możliwość nadgodzin.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w tego typu pracach bądź chęć do nauki.