Pracownik biurowy ze znaj. j. niemieckiego - praca zdalna (Homeoffice)

ZAV Draber GmbH
  • Dodano: 06 maja 2022
  • Ważna do: 20 maja 2022

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY (Homeoffice)

Zakres obowiązków

- ogólne wsparcie pracowników

- wyszukiwanie pensjonatów i miejsc noclegowych dla pracowników

- przekazywanie informacji pracownikom o nowym miejscu pracy

- odpowiadanie na ogólne pytania pracowników

- pomoc w przeprowadzaniu rekrutacji potencjalnych kandydatów

Oferujemy:

- praca zdalna, bez wychodzenia z domu ? Homeofficce

- regulowane godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00

- stawka godzinowa

- niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, w którym również można ubezpieczyć rodzinę

Wymagania

Wymagania:

- język niemiecki przynajmniej na poziomie B2

- język polski co najmniej na poziomie C1

- zmotywowany i silny charakter

- myślenie przedsiębiorcze

- własny komputer + dostęp do internetu

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu:  +49 0361 65 47 168 oraz o przesłanie aktualnego CV w j. niemieckim na adres e-mail: zavdraberki@gmail.com

Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na Ciebie, aplikuj już dziś!