projektpraca.eu

Pracownik biurowy z rachunkowością

Fundacja Heros
  • Dodano: 10 sierpnia 2022
  • Ważna do: 30 września 2022

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie "Absolwent w drodze do kariery!" współfinansowanym ze środków PFRON.

W ramach projektu oferujemy udział w szkoleniu zawodowym

PRACOWNIK BIUROWY Z RACHUNKOWOŚCIĄ.

  • Szkolenie w formie zdalnej
  • 112 h szkolenia
  • certyfikat MEN na zakończenie szkolenia
  • dodatek motywacyjny 400 zł miesięcznie, wypłacany nawet do 12 miesięcy!
  • wsparcie doradców zawodowych
  • możliwość realizacji stażu zawodowego dla osób chętnych

Wymagania

Wymagania:

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- w momencie zapisy do Fundacji osoby bez zatrudnienia

- zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego

- status studenta ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, podyplomowych

- lub status absolwenta, który ukończył szkołę wyższą w ciągu ostatnich 5 lat

- lub status absolwenta studiów podyplomowych ukończonych w ciągu ostatnich 5 lat

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

w tytule maila wpisz PRACOWNIK BIUROWY Z RACHUNKOWOŚCIĄ.

Kontakt 539 309 781

ul. Wesoła 51/531

Kielce.