projektpraca.eu

Pracownik biurowy z językiem Niemieckim

Competence Logistics
  • Dodano: 05 czerwca 2020
  • Ważna do: 20 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Firma z branży transportowo - spedycyjnej poszukuje do nowo otwartego biura w Kielcach pracownika biurowego z językiem Niemieckim.

Do Twoich zadań będzie należał kontakt z niemieckimi spedycjami oraz wsparcie bieżących działań firmy w języku niemieckim.

Wymagania

Oczekujemy:

- dobrej znajomości języka niemieckiego

- otwartości na kontakty z klientami

- chęci do uczenia się

- zaangażowania i sumienności

- znajomość branży transportowej jak również wcześniejsze doświadczenie w branży będą mile widziane

Oferujemy:

- wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową + prowizję

- elastyczne godziny pracy

- możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w firmie spedycyjnej

- ciekawe wyzwania zawodowe

Godziny pracy oraz forma umowy do ustalenia. Preferowane osoby ze statusem studenta. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!

www.competencelogistics.com