projektpraca.eu

Pracownik biurowy z językiem holenderskim

Get Job
  • Dodano: 09 lipca 2019
  • Ważna do: 01 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Get Job Sp. z o.o. to renomowana agencja pracy tymczasowej świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy licencjonowanym oraz certyfikowanym biurem pracy, posiadającym odziały w Polsce oraz w Holandii.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz, woj. wielkopolskie

Od kandydatów oczekujemy :
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomości języka holenderskiego w stopniu co najmniej dobrym (B2) - znajomość drugiego języka obcego mile widziana
- umiejętności pracy samodzielnej oraz wielozadaniowej
- skrupulatności, systematyczności, umiejętność logicznego myślenia oraz kreatywności
- wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych, kultury osobistej
- praktycznej znajomości pakietu MS Office

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:
- realizowanie zadań wspomagających codzienne funkcjonowanie biura
- obsługę wpływającej i wychodzącej korespondencji w języku holenderskim
- obsługa kontaktów i korespondencji w języku holenderskim. Rozmowy telefoniczne, maile itd.
- przygotowywanie i edycję dokumentów w języku holenderskim oraz inne bieżące sprawy administracyjne.

Oferujemy:
- stałą, stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysoką, zależną od osiąganych wyników premię
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z danymi kontaktowymi na adres rekrutacja@getjob.com.pl z dopiskiem "Pracownik biurowy z językiem holenderskim"