Pracownik biurowy w branży systemów Inteligencji budynkowej i AV

AUDIO HI-FI ARTUR BANASIK
  • Dodano: 12 stycznia 2022
  • Ważna do: 21 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Firma istnieje od 2005 r. Oferujemy i wdrażamy kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów Audio-Video i Inteligencji budynkowej dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Początkowo Audio-Video a od 2012 r oferta firmy została rozszerzona o systemy automatyki i inteligencji budynkowej a także systemy zabezpieczeń i monitoringu. Współpracujemy z takimi dostawcami jak Audiocenter Poland, Horn Dystrybution, Comm-tech oraz z zakresu inteligencji budynkowej - Fibaro, Grenton a także rozwiązania KNX. W zlecone Nam inwestycje jestesmy zaangażowani przez wszystkie etapy od projektowania do momentu oddania budynku do użytkowania. Współpracujemy z biurami architektonicznymi i developerami. Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek jak Grenton, Arcam, Cambridge Audio, Monitor Audio na woj. Świętokrzyskie. Posiadamy własny Show Room - mieszkanie pokazowe oparte na systemie inteligencji budynkowej Grenton.

Miejsce pracy: Kielce

Opis zadań na stanowisku:

  • obsługa programu do faktur i magazynu - Subiekt GT
  • obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klienta
  • obsługa magazynu oraz zamówień towaru
  • obsługa strony internetowej i social media
  • Tworzenie ofert Audio-Video
  • tworzenie i aktualizowanie bazy klientów
  • wysyłki serwisów i koordynowanie
  • redagowanie cenników, umów itp
  • sporządzanie ofert

Oferujemy:

  • umowę o prace ? pełny etat
  • stale godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • okresowe szkolenia z zakresu opisanych zadań na stanowisku

Wymagania

Wymagamy:

  • mile widziana znajomość tematów audio-video
  • doświadczenie
  • chęć uczenia i rozwijania własnych umiejętności
  • zaangażowanie w powierzane zadania i rozwój firmy