projektpraca.eu

Pracownik biurowy/specjalista ds. handlowych

Euro Eko Polska
  • Dodano: 04 sierpnia 2020
  • Ważna do: 04 września 2020

Opis stanowiska pracy

  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów z branży gastronomicznej
  • Nawiązywanie współpracy z kontrahentami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja planów zakupowych
  • Dbanie o wizerunek firmy i budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Potrafisz skutecznie i efektywnie pozyskiwać klientów?
  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów i potrafisz je osiągać?
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne?
  • Jesteś kreatywny, otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę?
  • Maszwykształcenie min. średnie?
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym / zakupowym?

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń rozwojowych
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport
  • Konkursy z nagrodami

To praca idealna dla Ciebie!

Nie czekaj - wyślij nam swoje CV