projektpraca.eu

Pracownik biurowy (Skarżysko)

Ula
  • Dodano: 28 lipca 2021
  • Ważna do: 11 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Ruszyła rekrutacja!/ Skarżysko

Firma telemarketingowa z wieloletnim  doświadczeniem , poszukuje obecnie  pracowników do działu potwierdzeń.

 Nie czekaj aplikuj już dziś, jeśli:

  • Masz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Rozmowa przez telefon nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Chcesz mieć wpływ na to ile zarabiasz
  • Zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy

Pewnie zastanawiasz się co będzie należało do Twoich obowiązków? Twoim głównym zadaniem będzie potwierdzenie obecności osób.

My w zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie ( składki odprowadzane do ZUS)
  • Wynagrodzenie podstawowe 15 zł netto + wysokie premie
  • Grafik dopasowany do Twoich potrzeb
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Wparcie przełożonych na każdym etapie Twojej pracy

Oferujemy również pakiet szkoleń wdrażających do pracy- wszystkiego Cię nauczymy!

Jeżeli chcesz osiągnąć sukces, dołącz do nas :)

Czekamy na Ciebie. :)

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu  telefonicznego.: 507 413 800.

Wymagania

Brak