projektpraca.eu

Pracownik biurowy/ przedstawiciel handlowy

Firma Transportowo Handlowa
  • Dodano: 10 lipca 2020
  • Ważna do: 10 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracownika, który odpowiedzialny będzie za:

  • kompleksową organizację transportu, zakupu i sprzedaży
  • analizę rynku branży mięsnej (rynek krajowy i zagraniczny)
  • poszukiwanie nowych kontrahentów (dostawców i odbiorców)
  • osobisty i telefoniczny kontakt z klientem (dostawcy i odbiorcy)
  • realizację przyjętego planu sprzedaży
  • bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz ich wyników

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • przejrzyste i atrakcyjne zasady wynagradzania
  • umowę o pracę
  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • zdolności handlowe i negocjacyjne
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • uczciwość, pracowitość, sumienność, wysoka kultura osobista
  • chęć do podjęcia stałej pracy
  • znajomość języka niemieckiego/ angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w branży mięsnej
  • otwartości na nowe wyzwania
  • prawo jazdy kat. B (mile widziana kat. C+E)