projektpraca.eu

Pracownik biurowy - handlowiec

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 11 października 2018
  • Ważna do: 11 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą wspierającą przedsiębiorców w procesie rozpowszechniania produktów i usług. Nasz model działalności pozwala na efektywne zarządzanie prowadzonymi projektami oraz pełną integracje wszystkich procesów zarówno z zakresu obsługi Klienta, jak i procesów sprzedażowych i posprzedażowych realizowanych w ramach multikanałowej platformy obsługi. W ramach rozwoju firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. Telemarketingu Zakres obowiązków:Telefoniczny kontakt z Klientami indywidualnymi i biznesowymi Oferujemy:dostosowanie projektu oraz godzin pracy do indywidualnych potrzeb; przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie;konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową + bogaty system premiowania; profesjonalny cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy;bieżący rozwój kompetencji miękkich, twardych oraz wiedzy produktowej;dodatkowe benefity tj.: gratyfikacje: pieniężne, nagrody rzeczowe, gadżety, bilety na koncerty, wydarzenia kulturalne, do kina etc.udział w licznych konkursach oraz programach motywacyjnych z nagrodami dla najlepszych konsultantów

Wymagania

Wysoka kultura osobista; Swoboda wypowiedzi oraz łatwość w nawiązywaniu relacji; Umiejętność dostosowania się do potrzeb Klienta; Nastawienie na realizację celów; Znajomość obsługi komputera;