Pracownik biurowy działu organizacji (Specjalista ds. raportowania)

  • Dodano: 01 lipca 2020
  • Ważna do: 01 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Firma outsourcingowa oddział w Kielcach poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Biurowy Działu Organizacji

(Specjalista ds. Raportowania)

   Jesteśmy młodą i dynamiczną spółką działającą w obszarze nowych technologii oraz usług call center. Zatrudniamy ponad 500 pracowników, a nasza podstawowa działalność skupia się na świadczeniu usług z zakresu outsourcingu procesów biznesowych.

Rozwijamy nasz własny dział programistyczny, dzięki czemu jesteśmy jedną z niewielu spółek CC na rynku polskim, która może poszczycić się prawdziwie nowatorskimi ideami oraz naszym pracownikom, w ich codzienniej pracy.

Zapewniamy:

- ciekawą pracę w zgranym zespole

- zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie

- wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii

- możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

- dyspozycyjność

- biegła znajomość arkusza kalkulacyjnego

- wysokie umiejętności interpersonalne

- umiejętność pracy pod presją czasu

- dobra organizacja  pracy

- motywacja

Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie CV na adres: ichmura@eurocallcenter.pl

Maila proszę zatytułować "Rekrutacja Dział Organizacji - Kielce"