projektpraca.eu

Pracownik biurowy do działu handlu i marketingu

Dom Architektury i Wzornictwa
  • Dodano: 14 lipca 2021
  • Ważna do: 28 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Dom Architektury i Wzornictwa w Kielcach zatrudni osobę do działu handlowego i marketingu.

ZADANIA:

- profesjonalne zarządzenie sklepem internetowym / wordpress/ oraz stacjonarnym zgodnie ze standardami firmy

- obsługa klientów detalicznych, architektów i projektantów

- doradztwo w zakresie dekoracji, aranżacji wnętrz,

- wysoka kultura osobista oraz estetyczna

- dbanie o wizerunek sklepu, właściwe standardy ekspozycji produktu

- obsługa telefoniczna i mailowa, zapytań Klientów o produkty i usługi

OFERUJEMY:

- udział w rozwijaniu nowej, kreatywnej marki na ogólnopolskim rynku

- możliwość osobistego rozwoju

- zero nudy

- urozmaicona praca w fajnym i kreatywnym zespole z możliwością realizowania własnych pomysłów

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- system premiowania

 - szansę na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności poprzez różnorodne szkolenia

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe w kierunkach artystycznych, architektonicznych bądź związanych ze sprzedażą u osoby o zamiłowaniu artystycznym

- Doświadczenie w sprzedaży usług

- Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Znajomość programu Wordpress / prowadzenie sklepu internetowego/

- mile widziana znajomość programu AutoCAD lub CadDecor,

- Prawo jazdy kat. B

-Umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich