projektpraca.eu

Pracownik administracyjny

FFM
  • Dodano: 24 września 2024
  • Ważna do: 08 października 2024
783
2024-09-24 2024-10-08

Opis stanowiska pracy

Opis:

  • Odbieranie telefonów,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej oraz mailowej,
  • Obsługa klienta,
  • Sporządzanie, weryfikacja oraz archiwizacja dokumentacji,
  • Zamawianie artykułów biurowych,
  • Organizacja podróży służbowych oraz spotkań,
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie - mile widziane wyższe
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat.B
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Samodzielność,
  • Sumienność i dokładność
  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • status osoby biernej zawodowo.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • jednozmianowy system pracy- 8-16,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • wsparcie trenera pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy: Kielce@ffm.pl  bądź za pośrednictwem portalu.

Kontakt :

739 976 571

kielce@ffm.pl

w tytule wiadomości proszę wpisać: Pracownik administracyjny

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

Kontakt z pracodawcą

️739 976 571

Adres e-mail