projektpraca.eu

Pracownik administracyjno-biurowy

FFM
  • Dodano: 06 października 2022
  • Ważna do: 20 października 2022

Opis stanowiska pracy

Pracownik administracyjno- biurowy

Oferta stażowa z możliwością zatrudnienia

Miejsce Pracy - Kielce

Opis :

  • wprowadzanie danych pacjentów do systemu
  • obsługa korespondencji wychodzącej, przychodzącej , mail
  • obsługa oraz archiwizacja dokumentacji

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • obsługa urządzeń biurowych
  • Znajomość obsługi komputera i programu MS Office
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (WARUNEK KONIECZNY)
  • Status osoby biernej zawodowo

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zdobycie nowego doświadczania

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy : kielce@ffm.pl bądź za pośrednictwem portalu.

Kontakt :

739 976 571

kielce@ffm.pl

w tytule wiadomości proszę wpisać: Pracownik biurowy

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.