Praca zdalna - specjalista ds. sprzedaży pełny lub 1/2 etatu

Freshview.pl
  • Dodano: 16 listopada 2019
  • Ważna do: 31 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych oraz klientów na usługi marketingu internetowego: pozycjonowanie, kampanie reklamowe Google Ads, prowadzenie social media (Facebook, Instagram).

Zadania:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów drogą elektroniczną: telefon, wideokonferencja (w zakres obowiązków nie wchodzi odbywanie spotkań)

- pozyskiwanie partnerów biznesowych- analiza i omówienie prowadzonych działań marketingowych- realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych- regularne raportowanie

Oferujemy:- praca na pełny lub 1/2 etatu- praca zdalna- szkolenia pozwalające na dogłębne zrozumienie oferowanych usług- stabilne warunki zatrudnienia ze ścieżką kariery- szkolenia w zakresie sprzedaży- dostęp do narzędzi wspomagających pracę- wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii za efekty

Prosimy o zgłoszenia poprzez formularz lub e-mail: rekrutacja@freshview.pl

Prosimy o załączenie CV oraz informację czy interesuje Panią/Pana pełny czy 1/2 etatu.

Zapraszamy do kontaktu! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Wymagania

- dobrych umiejętności komunikacyjnych, łatwości nawiązywania relacji

- dostępność przez 8h lub 4h dziennie w dni robocze