projektpraca.eu

Praca w Starachowicach od zaraz

HR for Business Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 listopada 2020
  • Ważna do: 23 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Na stanowisku salowa będziesz wykonywać:

  • Prace porządkowo-czystościowe w salach chorych, gabinetach, korytarzach, łazienkach;
  • Dezynfekcję sprzętu i pomieszczeń szpitalnych;
  • Uzupełnianie środków higienicznych;
  • Okresowe mycie okien;
  • Czynności pomocowe przy pacjencie.

Za dobrze wykonaną pracę otrzymasz:

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem terminowo wypłacanym;
  • Możliwość ubezpieczeń grupowych;
  • Zatrudnienie w ZPCHR pozwalające korzystać z dofinansowań do leków, rehabilitacji, konsultacji specjalistów

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny pod nr tel. 510 013 504, 510 014 930 po godzinie 16.00 również pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

Co musisz mieć, by rozpocząć pracę?

  • Książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Szczepienia p/WZW typu B;
  • I co istotne, to odpowiedzialność.