projektpraca.eu

Praca przy maszynach Kielce

Randstad Polska Sp z o.o numer licencji 47- Oferta pracy tymczasowej.
  • Dodano: 23 maja 2019
  • Ważna do: 23 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

opis stanowiska

Posiadasz zmysł techniczny i lubisz pracować z maszynami? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! Dla naszego Klienta-lidera w branży- poszukujemy pracowników na stanowiska: monter, szlifierz, elektryk oraz pracownik utrzymania ruchu.

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • dodatkowe benefity (karat sportowa, ubezpieczenie)

zadania

  • obsługa maszyn
  • realizacja zadań produkcyjnych
  • wykonywanie dodatkowych poleceń przełożonego

oczekujemy

sprawności manualnej i zmysłu technicznego

wykształcenie zawodowe lub techniczne

dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym

Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47