Praca Pomocnik Blacharza/Mechanik/Elektromechanik Kielce - CNS "ROKAR"

CNS "ROKAR"
  • Dodano: 22 marca 2019
  • Ważna do: 22 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Centrum Napraw Samochodowych "ROKAR" poszukuje kandydata na stanowisko pomocnik blacharza/ mechanik/elektromechanik pojazdów samochodowych.

Wymagania i oczekiwania:

?                                Wykształcenie minimum zawodowe (specjalność: mechanika, elektromechanika),

?                                Znajomość nowoczesnych technologii napraw pojazdów samochodowych,

?                                Umiejętność diagnozowania usterek oraz analitycznego rozwiązywania problemów,

?                                Umiejętność posługiwania się przyrządami diagnostycznymi,

?                                Umiejętność pracy w zespole,

?                                Uczciwość i odpowiedzialność,

?                                Dobra organizacja pracy,

?                                Prawo jazdy kat. B,

?                                Doświadczenie w pracy na stanowisku pomocnika blacharza/ mechanika/elektromechanika samochodowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

?                           Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,

?                                Pracę w doświadczonym zespole,

?                                Przyjazną atmosferę i nowoczesne narzędzia pracy,

?                                Umowę na pełen etat,

?                                Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

?                                Wysokie zarobki, motywacyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy przesłanie CV w formularzu OLX kontakt telefoniczny lub dostarczenie wydrukowanego CV bezpośrednio do biura firmy.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).