projektpraca.eu

Praca od zaraz - sprzątanie - Ostrowiec Świętokrzyski

Fundacja Heros
  • Dodano: 16 grudnia 2021
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, dla swojego Klienta prowadzi rekrutację na stanowisko Osoby sprzątającej.

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Obiekt handlowy.

Umowa o pracę, pełen etat.

Proste prace polegające na sprzątaniu korytarzu, myciu toalet, pomieszczeń socjalnych, obsługa maszyny samojezdnej.

Wymagania

Wymagania, które należy spełniać:

- w momencie zgłoszenia się do Fundacji status osoby bez zatrudnienia (nie na wypowiedzeniu, nie na zwolnieniu chorobowym, bez żadnej obowiązującej umowy)

- orzeczenie o niepełnosprawności

- nie na emeryturze

- osoba zainteresowana nie może być zapisana do innej Fundacji

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem: 539 309 781

lub przesłanie CV na adres: magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Siedziba naszej Fundacji znajduje się w Kielcach. Osoby zainteresowane ofertą umawiamy na spotkanie w siedzibie naszej Fundacji.

Wsparcie Fundacji Heros jest bezpłatne!

Zgłoś się już dziś, liczba miejsc ograniczona!