projektpraca.eu

Praca od zaraz! Pracownik sortowni

OlatexInternational
  • Dodano: 14 października 2021
  • Ważna do: 28 października 2021

Opis stanowiska pracy

Firma Olatex International poszukuje kobiet oraz mężczyzn do pracy w  sortowni odzieży w Masłowie k. Kielc. Do zadań będzie należało między innymi:

- sortowanie odzieży według wytycznych

- realizacja zadań powierzonych przez przełożonego

- obsługa linii produkcyjnej

Z naszej strony oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

- pracę w dynamicznym zespole

- dobre wynagrodzenie

Wymagania

Szukamy osób które:

- są gotowe pracować w systemie dwu zmianowym (6-14 lub 14-22)

- są sumienne i potrafią pracować samodzielnie jak i w zespole

- rzetelnie wykonują powierzone zadania

- u mężczyzn wile widziane uprawnienia na wózek widłowy

- plusem jest również zainteresowanie branżą modową i znajomość marek odzieżowych

Jeśli jesteś gotowy na pracę w naszym zespole? Zadzwoń pod numer 511 222 248 lub wyślij do nas swoje CV! Czekamy właśnie na Ciebie!