projektpraca.eu

Praca na stałe / podstawa + premia/

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 28 maja 2019
  • Ważna do: 28 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Szukasz stabilnej pracy, ale nie masz doświadczenia? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś nabył/a potrzebą wiedzę.

A może szukasz pracy w której będziesz mógł/a się rozwijać i awansować na wyższe stanowisko?

Zależy Ci na pozytywnej atmosferze, jasno określonych celach i atrakcyjnym wynagrodzeniu (podstawa + premia zależna od wyników)?

Zadania:

* współpraca z nowymi i stałymi Klientami
* aktywna sprzedaż produktów

Oferujemy:

* indywidualne podejście do pracownika
* jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju zawodowego
* możliwość wdrażania swoich pomysłów oraz dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań
* stałe godziny pracy: 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
* profesjonalne szkolenie wdrożeniowe z zakresu produktu i technik sprzedaży
* pracę w samym centrum Kielc

Wymagania

Masz doświadczenie w sprzedaży ? świetnie! Twoje umiejętności z pewnością Ci pomogą
Nie pracowałeś nigdy w charakterze handlowca ? bądź spokojny, wszystkiego Cię nauczymy.

Im szybciej prześlesz swoje CV, tym prędzej będziemy w stanie zaprosić Cię na rozmowę rekrutacyjną

Jeśli lubisz wyzwania i pracę w energicznym zespole - Wyślij już dziś CV :)