projektpraca.eu

Praca na produkcji - bez j. niem /zakwaterowanie (Niemcy)

EXBUD Konstrukcje sp. z o. o.
  • Dodano: 16 września 2024
  • Ważna do: 30 września 2024
60
2024-09-16 2024-09-30

Opis stanowiska pracy

Zakres działalności:

Współpracujemy z firmą, która odpowiada za produkcję wielu komponentów i części zainstalowanych w pojazdach, np. części do silników, przekładni i elektroniki.

Zadania:

  • Montaż elementów, m.in. montaż oringów, elementów gumowych na plastikowe , zakładanie śrub , tulejek metalowych do obudów plastikowych , skręcanie wkrętakiem elektrycznym opasek ściągających

  • Kontrola jakości wykonanych produktów

  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Praca w systemie 3 zmianowym (obowiązuje dodatek 1 euro do nocnej zmiany).

Wymagania

Wymagania:

  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Meldunek w Polsce

Mile widziane: Uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, pełne ubezpieczenie w ZUS oraz oddelegowanie w ramach A1.

  • Wynagrodzenie od 13 do 15 euro/h brutto.

  • Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu.

  • Pokoje dwuosobowe.

  • Szkolenia i wsparcie kierownika projektu.

  • Pracę w hali – przez cały rok, niezależnie od pogody.

Kontakt z pracodawcą

518480600

Adres e-mail

aldona.grodzinska@exbud.pl