Praca elektromechanik, mechanik - Centrum Napraw Samochodowych "ROKAR"

Centrum Napraw Samochodowych ROKAR
  • Dodano: 04 sierpnia 2020
  • Ważna do: 04 września 2020

Opis stanowiska pracy

Centrum Napraw Samochodowych "ROKAR" poszukuje kandydata na stanowisko elektromechanik, mechanik pojazdów samochodowych

Wymagania i oczekiwania:

Wykształcenie minimum zawodowe (specjalność: mechanika, elektromechanika),

Znajomość nowoczesnych technologii napraw pojazdów samochodowych,

Umiejętność diagnozowania usterek oraz analitycznego rozwiązywania problemów,

Umiejętność posługiwania się przyrządami diagnostycznymi,

Umiejętność pracy w zespole,

Uczciwość i odpowiedzialność,

Dobra organizacja pracy,

Prawo jazdy kat. B,

Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika/elektromechanika samochodowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,

Pracę w doświadczonym zespole,

Przyjazną atmosferę i nowoczesne narzędzia pracy,

Umowę na pełen etat,

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

Wysokie zarobki, motywacyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie CV w formularzu ,lub na maila biuro@rokar.pl , kontakt telefoniczny (41-368-63-66) lub dostarczenie wydrukowanego CV bezpośrednio do biura Firmy (Dąbrowa 72A).