projektpraca.eu

Praca - elektromechanik - Kielce - "Rokar"

ROKAR
  • Dodano: 16 lipca 2019
  • Ważna do: 16 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Praca Elektromechanik Kielce - CNS "ROKAR"

Centrum Napraw Samochodowych "ROKAR" poszukuje kandydata na stanowisko elektromechanik pojazdów samochodowych.

Wymagania i oczekiwania:
? Wykształcenie minimum zawodowe (specjalność: mechanika, elektromechanika),
? Znajomość nowoczesnych technologii napraw pojazdów samochodowych,
? Umiejętność diagnozowania usterek oraz analitycznego rozwiązywania problemów,
? Umiejętność posługiwania się przyrządami diagnostycznymi,
? Umiejętność pracy w zespole,
? Uczciwość i odpowiedzialność,
? Dobra organizacja pracy,
? Prawo jazdy kat. B,
? Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika/elektromechanika samochodowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
? Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
? Pracę w doświadczonym zespole,
? Przyjazną atmosferę i nowoczesne narzędzia pracy,
? Umowę na pełen etat,
? Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
? Wysokie zarobki, motywacyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy przesłanie CV w formularzu oraz na maila rokar@op.pl kontakt telefoniczny (41-368-63-66) lub dostarczenie wydrukowanego CV bezpośrednio do biura firmy (Dąbrowa 72A) .

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).