projektpraca.eu

Praca dla każdego!

FOXIR Sp. z o.o.
  • Dodano: 24 października 2019
  • Ważna do: 24 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, A OTRZYMASZ:
- umowę zlecenie,
- ?pakiet na start? gwarantujący premię za wybór naszej firmy
- system poleceń gwarantujący + 100 zł za polecenie osoby do współpracy
- elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb
- wyjścia integracyjne
- atrakcyjny system premiowy i liczne konkursy,
- dodatkowe systemy motywacyjne uzależnione od wyników pracy,
- możliwość awansu w strukturach firmy,
- dynamiczne środowisko i partnerską atmosferę pracy,
- cykl szkoleń przygotowujących do pracy, dzięki czemu nie wymagamy doświadczenia.

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:
- telefoniczny kontakt z Klientem, w ramach, którego poinformujesz go o możliwości skorzystania z bezpłatnego spotkania prozdrowotnego

Wymagania

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:
- pozytywnego nastawienia,
- umiejętności swobodnej komunikacji,
- zaangażowania w powierzone zadania,
- dobrej organizacji pracy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, nie zwlekaj, wyślij swoje CV z dopiskiem "Konsultant Kielce" na adres mailowy: foxir.hr@gmail.com