Poszukuję osoby na stanowisko specjalisty ds. umawiania spotkań

Eurocallcenter
  • Dodano: 29 września 2021
  • Ważna do: 31 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Witam! Poszukuję osoby na stanowisko specjalisty ds. umawiania spotkań z doradcami naszego partnera biznesowego (działającego w branży fotowoltaicznej).

Wymagamy od kandydata:

wysokiej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych

gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym

otwartości na ludzi i kreatywności umiejętności budowania relacji z klientami

sumienności i odpowiedzialności

silnej motywacji do wyznaczonych celów

Oferujemy:

elastyczne godziny pracy dobrą lokalizację- centrum Kielc

pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

konkursy z nagrodami

miłą atmosferę pracy

atrakcyjne wynagrodzenie i premie od 20 do 32zł/h do 1500 złotych prowizji

Cv proszę wysyłać na adres e-mail: rekrutacjaccentrum1@gmail.com lub kontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod numer: 797566656