projektpraca.eu

Portier hotelowy

Odyssey ClubHotel Wellness&SPA
  • Dodano: 15 czerwca 2019
  • Ważna do: 30 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Odyssey ClubHotel Wellness&SPA k. Kielc zatrudni mężczyznę na stanowisko "Portiera hotelowego.

Do głównych obowiązków należy:

-współpraca z recepcją oraz innymi działami hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi Gości

-pomoc w dostarczeniu bagażu do pokoju

-przygotowywanie ustawiania sal konferencyjnych

-podłączenia sprzętu konferencyjnego

-nadzór nad parkingiem hotelowym

-utrzymanie porządku w obszarze recepcji, sal konferencyjnych i głównego wejścia

-wyjazdy sam. służbowym: wysyłka korespondencji, inne cele

Wymagania

Wymagania:

-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

-prawo jazdy kat. B

-wysoka kultura osobista oraz miła aparycja

-odpowiedzialność

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę

-wynagrodzenie bazowe i dodatki

-możliwość awansu

-szkolenie z obsługi programu hotelowego

-szkolenie z obsługi Gościa według panujących standardów

-strój służbowy

-ciekawą pracę w miłej atmosferze w gronie młodych ludzi