projektpraca.eu

Pomocnik operatora

Trenkwalder
  • Dodano: 24 kwietnia 2019
  • Ważna do: 24 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik Operatora/ Helper Operator

Główne obowiązki:

  • Prawidłowe przygotowanie palet i gilz.
  •  Pakowanie rolek;
  • Zaklejanie palet;
  • Pomoc operatorowi podczas konserwacji ciągu produkcyjnego;
  • Dbanie o stan techniczny obsługiwanych urządzeń;
  • Pilnowanie porządku na powierzonym obszarze.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn: ciągi impregnacyjne, wciągi łańcuchowe;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Wymagania

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Odpowiednie narzędzia pracy;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy.