Pomocnik (k/m) - Praca dla studentów bez znajomości j. niemieckiego

Concept Plus
  • Dodano: 26 maja 2020
  • Ważna do: 26 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pomocnik (k/m) ? Praca dla studentów bez znajomości j. niemieckiego

Miejsce pracy: Meppen

Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy!

Zakres obowiązków:

? Prace porządkowe w ogrodzie (m.in. koszenie traw, przycinanie żywopłotów)
? Drobne naprawy w mieszkaniach pracowniczych
? Rozbiórki
? Sprzątanie

Oferujemy:

? Zatrudnienie na okres wakacji (max. 3 miesiące)
? Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10, 50 ? brutto/h
? Studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
? Zagwarantowane minimum 40 h pracy w tygodniu
? Zapewniamy buty robocze
? Zwrot za dojazd do Niemiec w wysokości 80 ?, jeżeli przepracujesz ok. 3 miesięcy
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
? Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (odpłatne ok. 59 ? za tydzień) oraz dojazd do pracy
? Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania

Wymagania:

? Zdolności techniczne
? Mile widziane doświadczenie w budownictwie lub na podobnym stanowisku
? Znajomość języków obcych niewymagana!
? Samodzielność, rzetelność i dokładność
? Czynne prawo jazdy kat. B ? wymóg konieczny