projektpraca.eu

Pomoc kuchenna - okolice Norymbergii

EastPower Sp. Z.o.o
  • Dodano: 10 lipca 2018
  • Ważna do: 12 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcja ze współpracy. POMOC KUCHENNA W HOTELU Stanowisko: Pomoc kuchenna Lokalizacja: okolice Norymbergii Zakres obowiązków: ? pomoc w pracach kuchennych ( obieranie warzyw, praca na zmywaku) ? dbanie o czystość na kuchni ? pomoc kucharza w codziennym przygotowywaniu posiłków ? sprzątanie pokoi po gościach hotelowych Wymagania: ? znajomość języka niemieckiego albo angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) ? doświadczenie na ww. stanowisku mile widziane Oferujemy: ? umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ ? praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobiena nadgodzin ? atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki ? zapewnione i opłacone zakwaterowanie ? zapewnione i opłacone wyżywienie ? możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 510 783 160