projektpraca.eu

Planista - pracownik rozdzielni

Centrum Produkcyjne Pneumatyki PREMA Spółka Akcyjna
  • Dodano: 21 września 2021
  • Ważna do: 05 października 2021

Opis stanowiska pracy

Twój zakres podstawowych obowiązków:

  1. Przygotowywanie krótko i długoterminowych planów produkcji na podstawie wpływających zamówień oraz dostępnych mocy produkcyjnych.
  2. Monitorowanie, aktualizowanie oraz kontrola realizacji planów produkcyjnych w oparciu o analizy i raporty odchyleń w wykonaniu tych planów.
  3. Tworzenie zleceń produkcyjnych, nadzór nad terminowym i kompletnym przekazywaniem wymaganej dokumentacji na stanowiska produkcyjne.
  4. Zamawianie i harmonogramowanie dostaw materiałów niezbędnych do realizacji planu produkcji.
  5. Ścisła współpraca z wszystkimi działami Spółki zaangażowanymi w proces produkcji.
  6. Inicjowanie i wdrażanie wewnętrznych projektów zmierzających do doskonalenia funkcjonujących systemów planowania i analizowania produkcji.
  7. Kompletowanie detali wymaganych do konkretnych zamówień i przekazywanie ich do montażu.

Oferujemy:

  1. Pracę w firmie, która jest czołowym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego.
  3. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  4. Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  5. Dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do wakacji, bony na Święta dla dzieci).
  6. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  7. Wymiar czasu pracy: 1,0 etatu.
  8. Termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia.

CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: ?Planista ? pracownik rozdzielni? na adres: rekrutacja@prema.pl

lub złożyć osobiście, za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 208 lub Dziale Ekonomiczno ? Administracyjnym p. 201, 202 do dnia 30.10.2021 roku Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO):

Procedura obiegu dokumentów kandydata:

Wymagania

  1. Wykształcenie techniczne.
  2. Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w planowaniu produkcji.
  3. Znajomość procesów produkcji.
  4. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (m.in. MS Office).
  5. Zdolności analityczne, dokładność, komunikatywność.
  6. Umiejętność pracy w zespole.
  7. Kreatywność i chęć rozwoju.