projektpraca.eu

Pielęgniarka epidemiologiczna

WSS im. św. Rafała w Czerwonej Górze
  • Dodano: 18 października 2019
  • Ważna do: 31 października 2019

Opis stanowiska pracy

udział w pracach zespołu ds. zapobiegania i zwalczania zakażeń, nadzór nad przestrzeganiem zasad profilaktyki zakażeń, prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji dotyczącej zadań z zakresu epidemiologii, współpraca z PIS, nadzór nad stanem sanitarno-epidemiologicznym Szpitala, ocena przestrzegania zasad dezynfekcji i sterylizacji, reżimu sanitarnego przez personel

Wymagania

wykształcenie medyczne w dziedzinie pielęgniarstwa, aktualne prawo wykonywania zawodu, specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego, co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji dotyczącej zadań z zakresu epidemiologii, współpraca z PIS, nadzór nad stanem sanitarno-epidemiologicznym Szpitala

wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, prawo wykonywania zawodu, kopie  świadectw pracy, inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje i umiejętności.

Dokumenty należy składać na adres: WSS im. św. Rafała w Czerwonej Górze, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny lub na adres e-mail:k.resztak@czerwonagora.pl z dopiskiem
" Oferta pracy na stanowisko Pielęgniarka epidemiologiczna"

Prosimy o dołączenie podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji. W przypadku braku klauzuli nie będziemy mogli rozpatrzyć aplikacji, a dokumenty aplikacyjne  zostaną zniszczone.

Dokumenty należy składać do 31 października 2019r.